Dallime mes rishikimeve të "Bilal Xhaferri"

Jump to navigation Jump to search
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthyen ndryshimet e 91.187.103.5 (diskutimet) në versionin e fundit nga Quentinv57.)
* Themelues dhe drejtues i revistes ''[[Krahu i shqiponjës]]'' <ref name=GjSh />
PERTEJ LARGESIVE\
KU U LARGUA NGA SHQIPERIA SHKOUI DREJT SHBA s u mbyt ne menyren me mizore
 
==Burimi i të dhënave==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve