Stampa:KUTIAAfganistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo është kutiza për artikulli Afganistani
د افغانستان اسلامي دولت
دولت اسلامی افغانستان
Da Afghanistani Islami Dawlat
Dawlat-e Eslami-e Afghanestan
Flag of Afghanistan.svg Emblema - KUTIAAfganistani
Afganistani Afganistani
Vendndodhja - KUTIAAfganistaniAtlasi[Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Afganistani – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
 Commons: Afganistani – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale