Bang Bang

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Bang Bang është një kanal televiziv për fëmijë (kanali simotër i Çufo TV), pjesë e platformës Dixhitale Televizive DigitAlbShqipëri.

Ai transmeton 24 orë filma dhe seriale të animuar për fëmijë. Filmat dhe serialet janë të gjitha të dubluara në gjuhën shqipe.

Bang Bang
ShtetiShqipëri Kosovë
RrjetiDigitAlb
BashkëpunuesitTelevizion
SelitëTiranë, Shqipëri
Programimi
Gjuha/ëtShqip
Pronësia
PronariTop Media

Transmetimet

Serialet e transmetuara

 • Aventurat e reja të Uini Puh
 • Dora Eksploruesja
 • Skuadra Umizumi
 • Çagington
 • Diego
 • Miqtë e mi tigri dhe Puh
 • Rasti Krijuesi
 • Doktoresha e lodrave
 • Klubi i Miushit Miki
 • Ani dhe Eni
 • Fimbëllsat
 • Qendra e kontrollit të koneve

Filmat e transmetuar

 • Njomeo dhe Zhulieta
 • Toy Story
 • Xhorxhi Kuriozi
 • Xhorxhi Kuriozi 2
 • Trumbeta e Mjelmës
 • Rosaku i shëmtuar
 • Xhejsoni dhe heronjtë e malit
 • Skubi Du: Aventura në Perëndim
 • Qofte nga retë
 • Stina e gjuetisë 4
 • Aventura në ishullin e ëndrrave
 • Kryemaçoku
 • Libri i Xhunglës
 • Gjuetarët e trolëve
 • Heroina e qytetit të ngjyrave

Referime

 1. https://sq.kingofsat.net/pack-digitalb.php
 2. https://www.lyngsat.com/tvchannels/al/Bang-Bang.html

Shiko edhe

Lidhje të jashtme