Jump to content

Fjala gdhend gurin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Fjala gdhend gurin vjersha dhe poema. Autori: Dritëro Agolli. Shtëpia Botuese "Naim Frashëri" Tiranë, 1977. Faqet e librit 254.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]