Mesditë (Dritëro Agolli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mesditë : vjersha dhe poema me autor Dritëro Agolli. Shtëpia botuese "Naim Frashëri", Tiranë, 1969. Faqet e librit 144.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]