Jump to content

Fletorka e mesnatës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

"Fletorka e mesnatës" është një përmbledhje me poezi e shkruar nga Dritëro Agolli. Libri është botuar në Tiranë në vitin 1998 nga Shtëpia Botuese "Dritëro" dhe ka 244 faqe. ISBN 9992761008, ISBN 978-99927-610-0-7[1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]