Jump to content

Në rrugë dolla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Në rrugë dolla : vjersha dhe poema me autor Dritëro Agolli. Shtëpia botuese "Naim Frashëri", Tiranë, 1958. Faqet e librit 100.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]