Jump to content

Pelegrini i vonuar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

"Pelegrini i vonuar" është një përmbledhje me poezi, shkruar nga Dritëro Agolli. Libri është botuar në Tiranë nga Qendra Botuese Ekonomike "Progresi", në vitin 1993 dhe ka 269 faqe. [1]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]