Krivafeja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Krivafejë
Крива Феја
Fshat
Vendndodhja
Krivafejë is located in Serbia
Krivafejë
Krivafejë

Koordinatat: 42°33′4″V 22°11′36″L / 42.55111°V 22.19333°L / 42.55111; 22.19333

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Pçinjë
Komuna Banjë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 1310 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 33′ 4″ Veri

22° 11′ 36″ Lindje

Krivafejë (serbisht: Крива Феја/Kriva Feja) është fshat në komunën e Banjës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]