Dallime mes rishikimeve të "Goja"

Jump to navigation Jump to search
50 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
U kthye versioni 1922998 i bërë nga 193.187.102.2 (diskutimet): rv-v
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthye versioni 1922998 i bërë nga 193.187.102.2 (diskutimet): rv-v)
Etiketa: Undo
Bolo kalon per efekt graviteti dhe i ndihmuar nga muskujt e ezofagut ne stomak, Bolo ne kushte normale nuk kthehet mbrapsht pasi ne pjesen e siperme te ezofagut ka nje ngushtim muskulor te tij (Cardias) dhe nuk lejon kthimin e tij lart
 
== Goja e kafshëve ==edhe goja e kafshëve njësoj është si e njeriut
 
== Shih edhe këtë ==

Menyja e lëvizjeve