Dallime mes rishikimeve të "Goja"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes removed ,  2 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (U kthye versioni 1922998 i bërë nga 193.187.102.2 (diskutimet): rv-v)
Etiketa: Undo
 
Ben transformimin e:
* 1-Karbohidrateve -->>ne Sheqerkar
* 2-proteinat -->ne aminoacidi
* 3-trigliceridi --> ne acid yndyror dhe glicerolo
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve