Dallime mes rishikimeve të "Goja"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes added ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 92.53.49.184) dhe riktheu rishikimin 1923022 nga Cyrus noto3at bulaga
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 92.53.49.184) dhe riktheu rishikimin 1923022 nga Cyrus noto3at bulaga)
 
Ben transformimin e:
* 1-Karbohidrateve -->>ne karSheqer
* 2-proteinat -->ne aminoacidi
* 3-trigliceridi --> ne acid yndyror dhe glicerolo

Menyja e lëvizjeve