Bellmund

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bellmund
Harta e komunës Bellmund në distriktin Biel/Bienne
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Biel/Bienne

Bellmund është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Bellmund – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale