Ipsach

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Ipsach
Harta e komunës Ipsach në distriktin Biel/Bienne
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Biel/Bienne

Ipsach është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Category:Ipsach – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale