Zwieselberg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Zwieselberg
Harta e komunës Zwieselberg në distriktin Thun
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Thun

Zwieselberg është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[redakto | redakto tekstin burimor]

 Commons: Zwieselberg – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale