Biglen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Biglen
Harta e komunës Biglen në distriktin Bern-Mittelland
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Bern-Mittelland

Biglen është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Biglen – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale