Ittigen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ittigen
Harta e komunës Ittigen në distriktin Bern-Mittelland
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Bern-Mittelland

Ittigen është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Ittigen – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale