Burgdorf

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Burgdorf
Harta e komunës Burgdorf në distriktin Emmental
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Emmental

Burgdorf është një komunëkantonin BernZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Burgdorf – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale