Wileroltigen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wileroltigen
Harta e komunës Wileroltigen në distriktin Bern-Mittelland
Kantoni Kantoni Bern
Distrikti Distrikti Bern-Mittelland

Wileroltigen është një komunëkantonin BernZvicrës.

Wileroltigen

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Category:Wileroltigen – Mbledhja e fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale