Diskutim:Isra dhe miraçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Diskutim:Isra dhe Mi'raxhi)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Isra dhe miraçi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: — ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Kolapsim[përpunoni burim]

Diskutimet te permbledhja e artikullit[përpunoni burim]

I nderuar @1l2l3k,, lutem ta kesh parasysh historikun e ketij artikulli kur te kesh kohe. U perpoqa te komunikoja ne menyre te arsyeshme, pashe qe nuk pi uje. --Iskenderije (diskutimet) 28 tetor 2018 11:50 (CET)