Skeda:Flag of the Turkish Republic of Northern Cyprus.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.026 × 684 pixel, madhësia e skedës: 869 bytes)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Български: Национално знаме на Севернокипърска турска република
Čeština: Vlajka Serverního Kipru
Dansk: Nordcyperns flag
Esperanto: Flago de Turka Respubliko Norda Kipro
Eesti: Põhja-Küprose lipp
Latviešu: Ziemeļkipras karogs
Slovenčina: Vlajka Severného Cypru
Slovenščina: Zastava Severni Ciper
Notepad icon wide.svg
This coat of arms was created with a text editor.
Kësaj figure është e lehtë ti shtosh kornizë. Përdor parametrin border
:
Flag of the Turkish Republic of Northern Cyprus.svg
[[File:Flag of the Turkish Republic of Northern Cyprus.svg|border|96px]]

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.

Derivative works of this file:

Derivative works of this file: Flag map of Northern Cyprus.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme22 gusht 2011 01:03Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 gusht 2011 01:031.026 × 684 (869 bytes)Alkaricode cleanup
12 shtator 2008 05:37Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 shtator 2008 05:371.026 × 684 (1 KB)DbenbennFix invalid id attribute value.
4 maj 2006 08:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 maj 2006 08:151.026 × 684 (1 KB)DbenbennStar is now exact, using an idea of User:Pumbaa80.
29 nëntor 2005 00:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 nëntor 2005 00:273.600 × 2.400 (2 KB)Dbenbennby me, PD

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës