Skeda:Human body features-en.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 905 × 756 pixel, madhësia e skedës: 245 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Human body external features
Data
Burimi http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:HumanBodyFeaturesV1.png
Autori Vsion (Diskuto · kontribute), SVG by Sjef (Diskuto · kontribute), text by tsaitgaist (Diskuto · kontribute), Jmarchn (Diskuto · kontribute)
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

pd-self

Versione tjera

[redakto]
Unlabelled draws

Coloured labelled draws

Labelled draws

Inkscape-un.svg
This W3C-unspecified vector image was created with Inkscape.
Translate

Kjo skedë SVG përdor tekst i cili mund të përkthehet fare lehtë në gjuhën tënde përmes [$toollink këtij mjeti] në mënyrë automatike. Lexo më tepër. Gjithashtu ju mund ta shkarkoni këtë skedar dhe ta redaktoni manualisht përmes një tekst-editori.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 shtator 2017 13:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 shtator 2017 13:08905 × 756 (245 KB)JmarchnAdded upper and lower limb. Update version.
15 mars 2016 08:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 mars 2016 08:42849 × 708 (219 KB)JmarchnCleaned code
15 mars 2016 01:49Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 mars 2016 01:49849 × 708 (248 KB)JmarchnAdd back and new tagging
9 mars 2016 09:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 mars 2016 09:27706 × 684 (207 KB)JmarchnRedraw eyes, ears and nose
8 mars 2016 01:27Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 mars 2016 01:27748 × 683 (207 KB)JmarchnRedraw
28 maj 2009 00:09Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 maj 2009 00:09905 × 637 (149 KB)Tsaitgaistbetter lines
27 maj 2009 23:42Thumbnail për versionin duke filluar nga 27 maj 2009 23:42905 × 637 (149 KB)Tsaitgaist== Summary == {{Information |Description={{en|1=Human body external features}} |Source=http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:HumanBodyFeaturesV1.png |Author={{user|Vsion}}, SVG by {{user|Sjef}}, text by {{user|tsaitgaist}} |Date= |Permission=pd-self |ot

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata