Ndryshimi mes inspektimeve të "Shekulli XX"

Jump to navigation Jump to search
16 bytes removed ,  6 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.44.130 (diskutimet) në versionin e fundit nga Βατο.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.44.130 (diskutimet) në versionin e fundit nga Βατο.)
Nga '''Shekulli XX'''
 
== Ngjarje ==
Penisi dhe mitra po bejn seks
 
== Shpikje, zbulime, zhvillime ==

Menyja e navigimit