Teshtimat e lirisë : njeriu, politika dhe kultura

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Teshtimat e lirisë : njeriu, politika dhe kultura libër me autor Dritëro Agolli. Botuar në Tiranë nga shtëpia botuese "Dritëro" më 1997. Faqet e librit 919.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]