Jump to content

26 Mars

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 26 mars)
Muajt
Janari Korriku
Shkurti Gushti
Marsi Shtatori
Prilli Tetori
Maji Nëntori
Qershori Dhjetori
Ditët historike
Shkurti · Marsi · Prilli
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


Festa dhe përvjetore

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]
  • 1999 - Okupatoret Serbë masakruan krushen dhe disa fshatra per rreth