Bashkia Selenicë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bashkia Selenicë
Q. i Vlorës > Rr. i Vlorës > Bashkia Selenicë
Administrata
Shteti Flag of Albania.svg Shqipëria
Qarku Qarku i Vlorës
Rrethi Rrethi i Vlorës
Kryetari i bashkisë Ferdinant Aligjoni (PS)
61 · Bashkitë e Shqipërisë

Bashkia Selenicë është një bashkiRrethin e VlorësShqipëri dhe i vetmi vendbanim është Selenica.[1]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 shtator 2014. Marrë më 20 dhjetor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]