Bashkia Selenicë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bashkia Selenicë
Q. i Vlorës > Rr. i Vlorës > Bashkia Selenicë
Administrata
Shteti Flag of Albania.svg Shqipëria
Qarku Qarku i Vlorës
Rrethi Rrethi i Vlorës
Kryetari i bashkisë Ferdinant Aligjoni (PS)
61 · Bashkitë e Shqipërisë

Bashkia Selenicë është një bashkiRrethin e VlorësShqipëri dhe i vetmi vendbanim është Selenica.[1]


Burimet[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ "FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË" (PDF). www.qbz.gov.al. 1 September 2014. Marrë më 20 December 2017. 

Shiko edhe[redakto | përpunoni burim]