Njësia administrative Markat

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Markat)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 39°26′N 20°07′E / 39.44°N 20.12°E / 39.44; 20.12

Njësia administrative Markat
Population
 • Total3 547

Komuna Markat është një komunëShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 23 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]