Njësia administrative Kotë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Kotë)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°14′N 19°22′E / 40.23°N 19.36°E / 40.23; 19.36

Njësia administrative Kotë
Popullsia
 • Gjithsej7 401

Komuna Kotë është një komunëShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 23 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]