Burimi i jetës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Burimi i jetës (Origjinal: The Fountainhead) është një libër i autores dhe filozofes së famshme ruso-amerikane Ayn Rand përkthyer në shqip nga Amik Kasoruho.[1]

The Fountainhead.

Konspekti[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Burimi i jetes, Ayn Rand Arkivuar 4 mars 2016 tek Wayback Machine - Skeda tek Shtëpia e Librit