Metehia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Metohia)
Shko te: navigacion, kërko
Metehi
Fshat
Vendndodhja
Metehi is located in Kosova
Metehi
Metehi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 875 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 0′ 50″ Veri

21° 8′ 54″ Lindje

Metehi është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]