Metehia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Metehi
Fshat
Vendndodhja
Metehi is located in Kosova
Metehi
Metehi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 875 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 0′ 50″ Veri

21° 8′ 54″ Lindje

Metehi është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]