Jump to content

Pakashticë e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Pakashticë e Poshtme
Albonë e Poshtme
Fshat

Pakashticë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Albonë e Poshtme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]