Dumnica e Poshtme (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dumnicë e Poshtme
Livadhi
Fshat

Dumnicë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Livadhi.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Njerëz të famshëm[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Bedri Selmani

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]