Tërnavica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Tërnavicë
Gurkrypas
Fshat

Tërnavicë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gurkrypas.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]