Llapashtica e Poshtme (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Llapashticë e Poshtme
Fshat

Llapashticë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]