Breca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Brecë
Fshat
Vendndodhja
Brecë is located in Kosova
Brecë
Brecë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 4′ 19″ Veri

21° 4′ 36″ Lindje

Brecë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]