Pollata

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pollatë
Fshat
Vendndodhja
Pollatë is located in Kosova
Pollatë
Pollatë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 858 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 3′ 12″ Veri

21° 6′ 49″ Lindje

Pollatë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]