Rakinica (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rakinicë
Rreze
Fshat

Rakinicë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Brezaj dhe Rreze.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]