Jump to content

Sllatina (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sllatinë
Mavri
Fshat

Sllatinë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Mavri.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]