Kaçybegu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kaçybeg
Fshat
Vendndodhja
Kaçybeg is located in Kosova
Kaçybeg
Kaçybeg
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 577 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 5″ Veri

21° 12′ 21″ Lindje

Kaçybeg është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]