Godishnjaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Godishnjak
Kodërzë
Fshat
Vendndodhja
Godishnjak is located in Kosova
Godishnjak
Godishnjak
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 605 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 18″ Veri

21° 9′ 41″ Lindje

Godishnjak është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërzë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]