Siboci i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Siboc i Epërm
Vinden i Epërm
Fshat

Siboc i Epërm është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Vinden i Epërm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]