Pakashtica e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Pakashticë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Pakashticë e Epërme is located in Kosova
Pakashticë e Epërme
Pakashticë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 59′ 53″ Veri

21° 7′ 5″ Lindje

Pakashticë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]