Bellopoja (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bellopojë
Dardhisht
Fshat

Bellopojë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Dardhisht.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]