Jump to content

Kërpimehu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kërpimeh
Llapias
Fshat

Kërpimeh është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Llapias.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]