Jump to content

Dumnica e Epërme (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Dumnicë e Epërme
Livadhi e Epërme
Fshat

Dumnicë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Livadhi e Epërme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]