Llausha (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llaushë
Fshat
Vendndodhja
Llaushë is located in Kosova
Llaushë
Llaushë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 58′ 38″ Veri

21° 11′ 33″ Lindje

Llaushë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]