Llapashtica e Epërme (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Llapashticë e Epërme
Fshat

Llapashticë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]