Llapashtica e Epërme (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llapashticë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Llapashticë e Epërme is located in Kosova
Llapashticë e Epërme
Llapashticë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 623 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 53′ 50″ Veri

21° 8′ 18″ Lindje

Llapashticë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]