Bllata (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Bllatë
Baltëzë
Fshat

Bllatë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Balëz dhe Baltëzë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]