Surdulli (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Surdull
Fshat
Vendndodhja
Surdull is located in Kosova
Surdull
Surdull
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 767 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 58″ Veri

21° 17′ 17″ Lindje

Surdull është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]